Marketing sieciowy to branża, która cały czas dynamicznie się rozwija. Każdy, kto chce osiągnąć sukces w takim biznesie, musi być przygotowany na konieczność ciągłego poszerzania kwalifikacji i zdobywania wiedzy. Bez takiego zaangażowania łatwo jest pozostać w tyle i ograniczyć możliwości zarówno sobie, jak i członkom własnego zespołu. Wybierając kurs, trzeba zwrócić uwagę na kompleksowe podejście do tematu oraz kompetencje osoby, która go prowadzi. W przypadku Kamili Rowińskiej nie ma co do tego żadnych wątpliwości, to prawdziwa legenda marketingu sieciowego. Czy jej kurs jest wart swojej ceny?

Table of Contents

Co zyskasz dzięki kursowi budowania efektywnego biznesu sieciowego?

Kurs pozwala zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności budowania biznesu. Zawarte w nim treści są poparte wieloletnim doświadczeniem Autorki. Kurs jest przeznaczony zarówno dla początkujących, którzy dopiero zaczynają budowanie biznesu, jak i dla każdego lidera zespołu, który chce się rozwijać. Zawiera także wiele wskazówek dotyczących marketingu sieciowego, dzięki którym można o wiele efektywniej zarządzać swoim czasem, a przy tym uzyskać konkretny rezultat. Uczestnicy kursu podkreślają, że dzięki spotkaniu na swojej drodze charyzmatycznej mentorki, jaką jest Kamila Rowińska, udało im się zupełnie inaczej spojrzeć na swój biznes.

Jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym. Kurs Kamili Rowińskiej

Jak kurs Kamili Rowińskiej może Ci pomóc?

 • Dowiesz się, jak skutecznie rekrutować i dobierać współpracowników,
 • Będziesz wiedział, jak planować ich ścieżkę kariery i rozwoju,
 • Zbudujesz kompetencje lidera,
 • Stworzysz kontrakt ze współpracownikiem,
 • Poznasz najważniejsze kroki do sukcesu całego zespołu.

Co osiągniesz dzięki kursowi budowania zespołu Kamili Rowińskiej

 • Osiągniesz przewagę nad konkurencją.
 • Uzyskasz większy sukces w biznesie.
 • Znajdziesz czas na rozwój firmy.
 • Podniesiesz jakość produktów oraz usług.
 • Polepszysz status finansowy swojej firmy, pracowników i przede wszystkim swój.
 • Zyskasz więcej czasu dla siebie, na wakacje oraz dla bliskich.
 • Zaczniesz spełniać marzenia oraz korzystać z życia.

Kim jest Kamila Rowińska?

Jest jedną z najpopularniejszych trenerek biznesu i cenionym coachem, a także autorką książek. Sławę przyniosła jej bestsellerowa pozycja „Kobieta Niezależna”. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy w biznesie oraz kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wielotysięcznym zespołem. Tworzy także doceniane przez odbiorców kursy i szkolenia. Jest niezwykle charyzmatyczna i potrafi skupić na sobie uwagę. Kariera Kamili Rowińskiej jest przykładem, który pokazuje, że w marketingu sieciowym można osiągnąć sukces bez koneksji i pomocy finansowej ze strony rodziny czy męża. Najważniejsza jest motywacja oraz zaangażowanie, a także odpowiedni system pracy. Prywatnie Kamila jest spełnioną matką i żoną, która osiągnęła sukces pomimo wielu trudności. Dla wielu kobiet stanowi wzór, daje im siłę i pewność siebie, a także pokazuje jak uzyskać niezależność finansową.

Kamila Rowińska

Z czego się składa kurs?

Kurs budowania efektywnego biznesu sieciowego porusza różne tematy, które pomagają lepiej zrozumieć ważne zasady tej branży i odnieść sukces. W jego skład wchodzą lekcje w formacie video oraz audio, a także zapis tekstowy. Ciekawym pomysłem jest również zeszyt ćwiczeń, który uzupełnia kurs.

Określenie zasad współpracy w zespole on-line

Rola zespołu w biznesie sieciowym jest nie do przecenienia. Skuteczny lider musi nie tylko motywować zespół, do osiągania coraz lepszych wyników, ale także wzbudzać w nim pozytywne emocje i chęć pokonywania własnych barier.

Skąd pozyskiwać osoby do współpracy?

Pozyskiwanie nowych kontaktów i zdobywanie partnerów biznesowych jest obecnie kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie sieciowym. Kurs pomaga w pozyskaniu nowych osób i budowaniu zespołu.

Kamila Rowińska kurs

Jak przeprowadzić spotkanie rekrutacyjne?

Osoby, które pracują w MLM, powinny postrzegać się jako partnerów biznesowych. Warto być szczerym i przedstawić rekrutowanym realne szanse oraz potencjalne problemy. Kurs poświęca wiele czasu przybliżeniu tego zagadnienia i różnym strategiom, które pomagają w podejmowaniu najlepszych decyzji rekrutacyjnych.

Szkolenie zespołu| Na co zwrócić uwagę?

Kolejne kroki w rozwijaniu biznesu sieciowego wymagają od zespołu i lidera zdobywania nowych umiejętności. Ważne jest zaangażowanie wszystkich członków teamu. Jednak często zdarza się, że chociaż na początku są oni skłonni do uczestnictwa w takich szkoleniach, to z czasem tracą zapał – kurs podsuwa skuteczne sposoby, które pozwalają poradzić sobie z tym problemem.

Sekrety sukcesu budowania zespołów Kamili Rowińskiej

Jeśli jakieś rozwiązanie działa, to warto powtarzać je również w innych sytuacjach. Taka multiplikacja jest bardzo efektywna i pozwala odnieść prawdziwy sukces. Jednak trzeba zrozumieć, w jaki sposób identyfikować takie rozwiązania i jak je wykorzystać w biznesie. Kurs pozwala poznać wiele sposobów budowania zespołu, które można wdrażać nie tylko w pracy, ale również w swoim życiu.

Sekrety sukcesu budowania zespołów Kamili Rowińskiej

Błędy w budowaniu zespołu w marketingu sieciowym

Jednym z często popełnianych przez liderów błędów jest wyręczanie swojego zespołu i samodzielne wykonywanie wielu zadań. Takie zachowanie prowadzi do nadmiernego obciążenia pracą i poświęcania czasu przeznaczonego na odpoczynek lub samorozwój. Odpowiednie delegowanie zadań jest jednym z najważniejszych kroków w budowaniu zespołu. Tego również można nauczyć się na kursie.

Budowanie zespołu on-line | Cena kursu

W wersji podstawowej kurs kosztuje 397 złotych, szczegóły można znaleźć tutaj: https://rbcmasterclub.com/course/jak-zbudowac-skuteczny-zespol-w-marketingu-sieciowym-kurs-online/.

Kurs dostępny jest także w wersji PREMIUM, jego cena wynosi 1 190 złotych i obejmuje także dodatkowe materiały i wykłady. W tym wariancie można także zakupić go na raty. Więcej na ten temat jest tu: https://rbcmasterclub.com/produkt/jak-zbudowac-skuteczny-zespol-w-marketingu-sieciowym-kurs-online-pakiet-premium-kamila-rowinska/.

Opinie o kursie

Kurs jest szeroko komentowany w internecie. Oceniający zwracają szczególną uwagę zarówno na kwestie merytoryczne, jak i na przydatne, praktyczne wskazówki. Poniżej kilka komentarzy.

„Dziękuję za całą masę wiedzy i podstawy podstaw budowania biznesu marketingu referencyjnego, ile ja błędów popełniałam to aż żal, stracone dwa lata, ale dziękuję, teraz już wiem czego nie robić na pewno 🙂”

„Rewelacyjny kurs, mnóstwo wiedzy i jak zawsze – porady, przykłady, czas na to, by zastanowić się i napisać w Zeszycie Ćwiczeń własne treści, które już wcieliłam w życie. Dzięki temu kursowi zdobywa się bardzo życiową wiedzę. Wiem, w jaki sposób i z czym trafić do ludzi, jak przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne, jak ustalać zasady współpracy i zawierać kontrakty z ludźmi w moim zespole. Dowiedziałam się też jakich błędów nie popełniać, jak do nich nie dopuszczać. Taki kurs to spojrzenie na wiele spraw z innej perspektywy, poszerzenie horyzontów, umysł pełen nowych pomysłów i mobilizacja do tego, by odważnie działać, podejmować decyzje, nie bać się, rozwijać się. Dziękuję Pani Kamilo.”

„Kurs jest doskonałym opracowaniem wszystkiego tego, co powinniśmy wiedzieć, wchodząc do MLM, zarówno gdzie są haczyki, na które można się naciąć jak brak kontraktu z osobami dołączającymi do zespołu, jak i bycia w pozycji petenta. To także krok po kroku ścieżka jak pozyskać partnerów do biznesu i know how jak budować zespół i relacje wewnątrz. Szczególnie przydatny dla osób sceptycznie nastawionych do MLM.”

„Kurs jest rewelacyjny, przerobiłam go w dwa dni i mam rozpisane swoje strategie i plany działania. Uporządkowałam swoją wiedzę na temat tego biznesu, utwierdziłam się w działaniach, które podejmuje, że są słuszne. Bez odpowiedzenia sobie w pierwszej kolejności, dlaczego chcę robić ten biznes i co mi on daje, nie da się być skutecznym i wiarygodnym dla potencjalnego współpracownika. Tak samo bez celu i bez kodeksu zasad działania i postępowania. Niestety ciągle jest bardzo mocno rozpowszechniany pogląd, że biznes w MLM to sam się robi i nie trzeba się angażować, a bez zaangażowania nie ma efektów.
Wahałam się przed zakupem tego kursu, przyjaciółka mnie zmotywowała i wiem, że to bardzo dobra decyzja była.”

„Marketing sieciowy był dla mnie jakaś czarną magią, zapewne to wynik pewnych przekonań z przeszłości. Z czasem się do niego przekonałam i uwaga ukończyłam ten kurs, aby pomagać innym kobietom w MLM, które startują na Insta. Kurs daje najważniejsze i kluczowe wskazówki, w bardzo przystępny sposób, jak to Kamila zawsze robi. Zachęca Cię do przemyślenia i odpowiedzenia na szereg pytań, jeżeli wykorzystasz ten czas, na pewno nie będziesz żałować. Polecam!”

Plusy i minusy kursu Kamili Rowińskiej

Plusy

Najważniejszym plusem kursu jest możliwość poznania różnych rozwiązań, które jego Autorka wypracowała przez lata zarządzania ogromnym zespołem. Praktyczne umiejętności zdobyte podczas wspinania się po szczeblach kariery z pewnością ułatwią budowanie własnego biznesu – zarówno początkującym, jak i liderom posiadającym własny zespół. Do największych zalet należą także:

 • ciekawy i klarowny sposób przekazywania informacji. Często okraszony również przykładami i osobistymi doświadczeniami, dzięki czemu łatwiej zrozumieć przedstawiane zagadnienia.
 • omówienie mitów, jakimi obrosła branża marketingu sieciowego.
 • kompleksowe podejście – z kursu dowiesz się jak rozwijać swoją karierę na różnych płaszczyznach.
 • nauka efektywnego wykorzystywania czasu – tak, aby osiągać swoje cele biznesowe, a przy tym nie zaniedbywać odpoczynku czy relacji z bliskimi. 
 • okazja do samorozwoju i budowania pewności siebie. 

Minusy

Cena kursu może wydawać się wysoka, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w biznesie sieciowym. Trzeba jednak pamiętać, że przedstawione w nim sposoby pozwalają zdobyć o wiele większe pieniądze. Ułatwieniem jest także możliwość zakupu na raty. 

Dla niektórych minusem może być również szczerość Autorki kursu. Przedstawia ona biznes MLM z perspektywy własnych, wieloletnich doświadczeń, nie obiecując nierealnych rezultatów, jak to ma czasami miejsce w branży.

Jak była tworzona recenzja kursu Kamili Rowińskiej?

Recenzja kursu została stworzona w oparciu o materiały Kamili Rowińskiej, dotyczące budowania skutecznego zespołu w marketingu sieciowym, budowania marki personalnej w świecie online oraz sposobów na zwiększenie sprzedaży. Pod uwagę zostały wzięte również liczne opinie kursantów.

Dla kogo jest ten kurs?

Adresatami kursu są osoby, które posiadają biznesy online. Treści przedstawione przez Kamilę Rowińską będą przydatne dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje dochody i poprawić efektywność pracy. Ten kurs jest również skierowany do liderów, którzy chcą skuteczniej zarządzać swoim zespołem. Dzięki zawartym w nim radom można uniknąć wielu, często popełnianych błędów, które potrafią skutecznie blokować rozwój. Kurs będzie także dobrym źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcą kreować swoją markę osobistą w internecie, szczególnie w social mediach. 

Dla kogo jest kurs Kamili Rowińskiej?

Czy ten kurs pomoże mi w małej i średniej firmie?

Tak – umiejętności, które można zdobyć podczas kursu, z pewnością przydadzą się również podczas zarządzania małymi i średnimi firmami. Mniejsze zespoły również potrzebują sprawnego lidera, który zwiększy ich świadomość dotyczącą zasad biznesu. 

Jak wystartować z biznesem w marketingu sieciowym?

Najważniejszy krok, który trzeba wykonać to dołączenie. Wiele osób podchodzi do marketingu sieciowego z przekonaniem, że powinno się zaczynać od działania. Jednak jest to częsty błąd, który powoduje, że już na starcie można zaobserwować problemy. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań warto dołączyć do biznesu i na podstawie własnych obserwacji sprawdzić, czy jest to dobra decyzja. Istotnym elementem jest również tzw. most wiary. To pewnego rodzaju schemat, który ułatwia podjęcie decyzji o dołączeniu do konkretnego biznesu. Most wiary opiera się na pięciu filarach – są to:

 1. Przekonanie do branży – osoba, która chce przystąpić do biznesu sieciowego, musi wierzyć, że może odnieść sukces w takim modelu biznesowym.
 2. Przekonanie do firmy – trzeba także uważać, że dana firma pozwoli na uzyskanie satysfakcjonującego rezultatu, zarówno dla lidera, jak i dla zespołu.
 3. Przekonanie do produktu – konieczna jest także akceptacja produktu i przekonanie o jego wysokiej jakości.
 4. Przekonanie do systemu pracy – ten punkt wymaga odpowiedzi na pytania związane ze skutecznością i efektywnością systemu pracy firmy MLM.
 5. Wiara w siebie – osoba, która chce zacząć, musi także szczerze wierzyć we własne możliwości i wykazywać się odwagą w realizacji swoich celów. 

Te filary pozwalają osiągnąć sukces w marketingu sieciowym, dlatego warto je przemyśleć przed dołączeniem. Po takiej analizie i obserwacji panujących w firmie zasad można wreszcie zacząć działać. 

Korzyści kursu Kamili Rowińskiej

Co to jest MLM?

MLM (ang. multi-level marketing), inaczej marketing sieciowy, to forma marketingu, która polega na budowaniu sieci dystrybutorów sprzedających produkt lub usługę i otrzymujących za to określoną prowizję. Jej wysokość zależy, między innymi, od wysokości sprzedaży, a w przypadku liderów od sprzedaży ich zespołu. W ten sposób można stworzyć całą sieć dziesiątek, setek, a nawet tysięcy osób, które swoją pracą generują dochód zarówno dla siebie, jak i dla lidera. MLM jest czasami niesłusznie mylony z piramidą finansową. Jednak różnica jest zasadnicza. W przypadku MLM nie mamy do czynienia z opłatami wstępnymi, a z realną sprzedażą, która generuje zysk i prowizję. W przeciwieństwie do piramidy finansowej MLM jest legalną metodą sprzedaży, a ten system pracy wykorzystują znane na całym świecie firmy.

Kamila Rowińska MLM

Rekrutowanie kolejnych partnerów biznesowych

Jedną z podstawowych zasad MLM jest rekrutowanie partnerów biznesowych. W ten sposób powstaje sieć, która generuje sprzedaż i zysk. Jest to marketing wielopoziomowy, więc osoby, które zostaną zrekrutowane, same również mogą pozyskiwać nowych dystrybutorów. Dzięki temu Zwiększają zarobki swoje i swoich liderów.

Zapraszanie nowych osób

Aby zwiększać swoje dochody i budować zespół trzeba w odpowiedni sposób zapraszać nowe osoby. Warto się do tego dobrze przygotować – opowiedzieć o produkcie, jasno przedstawić system pracy i rzeczowo podyskutować o warunkach. Trzeba pamiętać, że większość osób potrafi w takiej sytuacji wyczuć brak uczciwości i straci zaufanie już na starcie rozmowy. Kluczowe jest więc budowanie relacji i stawianie na transparentność działań lidera.

W jakich branżach ten kurs pomoże mi zbudować zespół?

Kurs skierowany jest do osób działających w branży marketingu sieciowego. Jednak zdobyte umiejętności przydadzą się w każdym rodzaju biznesu. Samorozwój jest ważnym elementem życia każdego człowieka i zawsze się opłaca. Niektóre zasady zarządzania zespołem, jak delegowanie obowiązków można także zastosować w codziennym życiu, np. w rodzinie. 

Jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym

Źródła dochodu pasywnego w biznesie sieciowym

Dochód, który nie wymaga stałego nakładu pracy, jest tym, co przyciąga ludzi do marketingu sieciowego. Budując skuteczny i aktywny zespół, można zapewnić sobie stałe przychody. Trzeba jednak pamiętać, że osiągnięcie takiej pozycji wymaga sporo pracy, szkoleń i zrekrutowania odpowiednich osób.

Czy warto skorzystać z kursu budowania zespołu Kamili Rowińskiej?

Tak, ale trzeba pamiętać, że jest on skierowany do osób, które:

 • są otwarte na zmianę,
 • mają pewność, że chcą wystartować z biznesem sieciowym lub już działają w tej branży,
 • chcą odzyskać harmonię w życiu zawodowym i prywatnym, a także sprawować lepszą kontrolę nad czasem,
 • wiedzą, że jako liderzy popełniają w swoich zespołach błędy i chcą je identyfikować i naprawiać,
 • chcą uczyć się od najlepszych w swojej branży,
 • pragną poczuć satysfakcję ze swojej pracy,
 • zastanawiają się jak poprawić swoje wyniki.

Samo uczestnictwo w kursie nic nie zmieni, jeśli uczestnik nie wykona samodzielnej pracy i nie wdroży zdobytych rad w codzienne życie.

Co zawiera kurs Premium o marketingu sieciowym Kamili Rowińskiej?

W skład kursu Premium wchodzi kilka produktów. Są to kursy dotyczące budowania swojej marki personalnej, zwiększenia sprzedaży oraz zasad i błędów związanych z budowaniem zespołu w marketingu sieciowym.

kurs Premium o marketingu sieciowym "Jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym" Kamili Rowińskiej

Jak zbudować swoją personalną markę w świecie online?

To ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój biznes przez internet. Dzięki niemu można dowiedzieć się sporo na temat rekrutowania i zapraszania nowych osób. Autorka kursu przedstawia różne sposoby, które pozwalają znajdować osoby o podobnych celach biznesowych. W ten sposób można uniknąć kłopotliwego i nieskutecznego spamowania w social mediach i budować wizerunek osoby godnej zaufania. Na kursie można również dowiedzieć się który portal społecznościowy wybrać, aby pasował do charakteru produktu. Więcej informacji na temat tego kursu można znaleźć na:

https://rbcmasterclub.com/course/jak-zbudowac-swoja-personalna-marke-w-swiecie-online-nagranie-webinarium/

10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie – kurs online

Kolejnym produktem, który wchodzi w skład pakietu Premium, jest kurs 10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie. Jest on prowadzony przez Marcina Kokoszkę i zawiera rady przeznaczone głównie dla początkujących przedsiębiorców. Dużą zaletą tego kursu jest spora ilość praktycznych wskazówek popartych wieloletnim doświadczeniem w skutecznym prowadzeniu firmy. O kursie można poczytać tu:

https://rbcmasterclub.com/course/10-sposobow-na-zwiekszenie-sprzedazy-w-twojej-firmie-kurs-online-marcin-kokoszka/

Konferencja online: 6 błędów w budowaniu zespołu w marketingu sieciowym

Błędy w budowaniu zespołu mogą przez długi czas odbijać się negatywnie na całej jego działalności. Z wystąpień na tej konferencji można się dowiedzieć, w jaki sposób unikać najczęstszych błędów, które popełniają liderzy branży i co robić, aby skutecznie aktywizować swój zespół. 

https://rbcmasterclub.com/course/konferencja-online-6-bledow-w-budowaniu-zespolu-w-marketingu-sieciowym/

Jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym KAMILA ROWIŃSKA – KURS ONLINE [WERSJA Z NAPISAMI]

Pakiet Premium zawiera także kurs dotyczący budowania własnego zespołu w marketingu sieciowym. Można w nim znaleźć wiele rad dotyczących pozyskiwania nowych osób i nawiązywania relacji biznesowych. Ten kurs pomaga znaleźć rozwiązania, które pozwalają liderowi zwiększyć skuteczność całego zespołu i poprawić wyniki.

https://rbcmasterclub.com/course/jak-zbudowac-skuteczny-zespol-w-marketingu-sieciowym-kurs-online/

Co jeszcze ogranicza przed byciem liderem?

Największym problemem liderów jest niepełne zrozumienie własnej funkcji. Takie osoby często postrzegają siebie jako sprzedawcę lub rekrutera. Te funkcje są oczywiście bardzo istotne, jednak lider powinien zajmować się również zarządzaniem zespołem, który tworzy. Tylko wtedy uda mu się umocnić swoją pozycję w organizacji i uzyskać satysfakcjonujące cele biznesowe.

Co jeszcze ogranicza przed byciem liderem? Jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym? Kamila Rowińska

Jak stać się liderem?

Większość osób myśli, że bycie liderem polega jedynie na skutecznej rekrutacji i budowaniu aktywnego zespołu. Jednak trzeba pamiętać, że jest to bardziej wymagające zajęcie. Aby osiągać najwyższe zyski, trzeba nie tylko pozyskiwać nowych dystrybutorów, ale również kreować nowych liderów, którzy stworzą własne zespoły. 

Podsumowując, można stwierdzić, że jeśli interesuje Cię jak zbudować skuteczny zespół w marketingu sieciowym, kurs Kamili Rowińskiej może być bardzo wartościową pomocą w rozwoju osobistym. Stanowi bogate źródło wiedzy dotyczącej budowania zespołu, kreowania wizerunku i wielu innych kwestii związanych z marketingiem sieciowym. Jednak nie każdy może w pełni z niego skorzystać. Wymaga to chęci wprowadzania zmian, motywacji oraz odwagi. Bez tego żaden lider nie odniesie sukcesu.