Jesteś tu, bo zastanawiasz się, jak zarobić 10 tysięcy złotych szybko lub zarabiać 10 tysięcy miesięcznie? Ludzie w dzisiejszych czasach rzadko wspominają o swoich miesięcznych pensjach, czy dochodach netto. Wynika to z faktu, że większość ludzi niekoniecznie może pochwalić się wysokimi zarobkami. Są jednak tacy, którzy otwarcie mówią o tym, ile zarabiają. Kim są te osoby?

Ludzie, którzy najczęściej wspominają o swoich zarobkach, to ludzie, których miesięczne wynagrodzenie często sięga 10 tysięcy złotych. Nie ma co się dziwić. Taka suma to naprawdę powód do dumy! I pewnie teraz nasuwają się pytania: Jak osiągnąć taki dochód? Jak sprawić, aby kilka tysięcy na naszym koncie bankowym, zmieniło się w 10 tysięcy brutto każdego miesiąca?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym artykule. Zobaczysz, jaką pensję możesz osiągnąć w wielu branżach i w końcu dowiesz się, jak zarobić 10 tysięcy złotych SZYBKO i jak zarabiać 10 TYSIĘCY ZŁ miesięcznie!

Jak szybko zarobić 10 tysięcy złotych?

Programy partnerskie banków to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Dzięki nim można zarobić nawet kilkaset złotych za polecenie jednego konta bankowego!

Plusy polecania kont bankowych to przede wszystkim wysokie wynagrodzenie. W zależności od banku można zarobić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za polecenie konta. Dodatkowo wiele banków oferuje również bonusy dla polecającego i poleconego.

Minusy polecania kont bankowych to przede wszystkim wymagania, jakie należy spełnić, aby otrzymać wynagrodzenie. W zależności od banku może to być wykonanie określonej liczby transakcji, wpłacenie określonej kwoty lub utrzymanie konta przez określony czas. Musisz również posiadać konto w banku, którego usługi chcesz polecać.

Program partnerski mBanku to doskonała okazja do zarabiania pieniędzy. Program oferuje prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne prowizje. Aby wziąć udział w programie partnerskim mBanku, należy zarejestrować się na stronie internetowej mBanku i wypełnić formularz. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz swój unikalny link partnerski, który możesz udostępniać swoim znajomym i rodzinie. Każdy, kto skorzysta z Twojego linku i dokona zakupu, przyniesie Ci prowizję.

Poniżej przedstawiamy prowizje, które możesz uzyskać za polecenie! Możesz polecać konta prywatne oraz firmowe!

Przy zakładaniu kont dla firmy, możesz liczyć na wyższą prowizję.

Warunkiem możliwości polecania produktów mBanku, jest założenie konta bankowego w ich banku. Jest to całkowicie bezpłatne. Link znajduje się poniżej.

Przy zakładaniu kont dla firmy, możesz liczyć na wyższą prowizję.

Warunkiem możliwości polecania produktów mBanku, jest założenie konta bankowego w ich banku. Jest to całkowicie bezpłatne. Link znajduje się poniżej.

Załóż konto i zacznij zarabiać!
Link:

Afiliacja | Programy partnerskie

Programy afiliacyjne to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Dzięki nim możesz zarabiać bez wychodzenia z domu, a wszystko, co musisz zrobić, to promować produkty lub usługi innych firm. Możesz je polecać poprzez media społecznościowe (kanał na YouTube, profil na Facebooku/Instagramie, blog itp., czy wysyłać linki do swoich znajomych. Program afiliacyjny zalicza sie do najbardziej znanych i cenionych programów afiliacyjnych. Polecasz produkty i zgarniasz prowizję. Możesz polecać kosmetyki, biżuterię, buty, produkty on-line. Niemal wszystko. Proste? Proste!

i sprawdź jakie produkty możesz polecać!

Plusy korzystania z

 • Szeroki wybór produktów do promowania. Webepartners oferuje szeroki wybór produktów i usług, które możesz promować, w tym produkty cyfrowe, produkty fizyczne, usługi i wiele innych.
 • Wysokie prowizje. Webepartners oferuje wysokie prowizje, co oznacza, że możesz zarabiać więcej pieniędzy za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu produktu lub usługi, które promujesz.
 • Łatwy w użyciu panel sterowania. Webepartners ma łatwy w użyciu panel sterowania, który pozwala łatwo monitorować wszystkie twoje aktywności afiliacyjne. Minusy korzystania z Webepartners:
 • Ograniczony zasięg. Webepartners ma ograniczony zasięg, co oznacza, że nie możesz promować produktów lub usług na całym świecie.
 • Wymagane jest posiadanie konta PayPal. Aby korzystać z programu afiliacyjnego Webepartners, musisz mieć konto PayPal, aby otrzymywać wypłaty.

Podsumowując, program afiliacyjny Webepartners jest doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie. Ma szeroki wybór produktów do promowania i wysokie prowizje, ale ma też ograniczony zasięg i wymaga posiadania konta PayPal.

Zarejestruj się i sprawdź jakie produkty możesz polecać:

Wypełnianie ankiet

Zarabianie na wypełnianiu ankiet to doskonały sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych. To efektywna metoda zarabiania w czasie wolnym, a także doskonała opcja na pokrycie bieżących wydatków.
Możesz to robić w szkole, w pracy oraz po pracy. W domu czy na wyjeździe. Swoboda działania przy tej pracy jest nieograniczona!

Oto 3 najlepsze programy wypełniania ankiet

 • 1. ySense: ySense to popularny programów wypełniania ankiet. Umożliwia on wypełnianie ankiet, a także wykonywanie innych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów i gier. Za każde wykonane zadanie można otrzymać punkty, które można wymienić na nagrody. Możesz to robić w domu i w pracy. Świetna opcja na dodatkowy zarobek!

Zarejestruj się w ySense klikając TUTAJ zacznij zarabiać!

 • 2. Ipsos iSay: Ipsos iSay to kolejny popularny program wypełniania ankiet. Umożliwia on wypełnianie ankiet i zarabianie punktów za każdą wypełnioną ankietę. Punkty można wymienić na nagrody lub gotówkę.

Zarejestruj się w Ipsos iSay klikając TUTAJ i zacznij zarabiać!

 • 3. Opinie.pl to kolejny popularny program wypełniania ankiet. Jest to Polski portal i działa na podobnej zasadzie jak poprzednie. Uzupełniasz opinie, wypełniasz ankiety – dostajesz pieniądze.


Strona www.opinie.pl to ciekawe i przydatne miejsce, w którym można znaleźć wszystkie najnowsze informacje i opinie na temat produktów, usług i marek. Strona zawiera szczegółowe informacje na temat produktów, takie jak ceny, specyfikacje techniczne, recenzje użytkowników i opinie ekspertów. Jest to doskonałe miejsce do znalezienia wszystkich potrzebnych informacji. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w nawigacji, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo znaleźć to czego szukają. Strona zawiera również działy z poradami ekspertów, co czyni ją jeszcze bardziej przydatną. Wszystko to sprawia, że strona www.opinie.pl to doskonałe miejsce do zdobycia informacji na temat produktów, usług i marek.

Zarejestruj się w Opinie.pl klikając TUTAJ zacznij zarabiać!

Plusy pracy przy wypełnianiu ankiet to:

 • Możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie;
 • Możliwość wyboru ankiet, które chcesz wypełnić; Możliwość wyboru programu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom;
 • Możliwość wyboru nagród lub gotówki za wypełnianie ankiet.

Minusy pracy przy wypełnianiu ankiet to:

 • Czasochłonność wypełniania ankiet;
 • Niskie wynagrodzenie za wypełnianie ankiet;
 • Możliwość otrzymywania nieodpowiednich ankiet; – Możliwość otrzymywania nieuczciwych ankiet.

Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet? Zarobki zależą od wielu czynników, takich jak ilość czasu poświęconego na wypełnianie ankiet, rodzaj ankiet, które wypełniasz, oraz program, z którego korzystasz. Zazwyczaj za wypełnienie jednej ankiety można otrzymać od kilku centów do kilku dolarów. W zależności od programu można zarobić od kilku do kilkuset dolarów miesięcznie.

Bukmacherka

Zarabianie na bukmacherskich programach stanowi skuteczną drogę do zdobywania dodatkowych środków finansowych. W dużej mierze programy partnerskie bukmacherów są łatwe w użyciu i dają możliwość zarabiania przez polecanie innym graczom usług bukmachera.

Aby zarabiać na poleceniach w programach bukmacherskich, należy najpierw zarejestrować się w programie partnerskim bukmachera. Następnie trzeba wygenerować link partnerski, który można wykorzystać do promowania usług bukmachera. Link partnerski można umieścić na stronie internetowej, blogu, w mediach społecznościowych lub wysłać go bezpośrednio do znajomych. Każdy, kto kliknie w link partnerski i zarejestruje się w usłudze bukmachera, będzie przypisany do partnera. Partner otrzyma wynagrodzenie za każdego poleconego gracza. Wysokość wynagrodzenia zależy od bukmachera, ale zazwyczaj wynosi od 20 do 40% wpłaconych przez poleconego gracza środków. Zarabianie na bukmacherskich programach partnerskich może być bardzo opłacalne, jeśli partner jest w stanie zdobyć dużą liczbę poleconych graczy.

Bukmacherka - programy partnerskie

 • 1. Fortuna Partners – Program partnerski Fortuna oferuje swoim partnerom wysokie prowizje, szybkie wypłaty i wsparcie marketingowe.
 • 2. STS Partners – Program partnerski STS oferuje swoim partnerom wysokie prowizje, szybkie wypłaty i wsparcie marketingowe.
 • 3. Betclic Partners – Program partnerski Betclic oferuje swoim partnerom wysokie prowizje, szybkie wypłaty i wsparcie marketingowe.

Dropshipping

Dropshipping to popularny model biznesowy w Internecie. Jest to model sprzedaży, w którym sprzedawca nie musi posiadać produktu, który sprzedaje. Zamiast tego, sprzedawca współpracuje z dostawcą, który wysyła produkt bezpośrednio do klienta, za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego. Zamiast ogarniać całą firmę, dystrybucję, produkty itp., skupiasz się na tworzeniu reklam. Biznes bez wkładu własnego!

dropshipping jak zarobic 10 tysiecy zlotych szybko

Plusy dropshippingu

 • Niskie koszty inwestycyjne – nie musisz kupować produktu, aby go sprzedać.
 • Niskie koszty utrzymania – nie musisz ponosić kosztów magazynowania i wysyłki produktów.
 • Elastyczność – możesz dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów.

Minusy dropshippingu

 • Niska marża zysku – ze względu na wysoką konkurencję, marża zysku może być niska.
 • Niewiadoma jakość produktów – nie masz kontroli nad jakością produktów, które sprzedajesz.
 • Niska wiarygodność – możesz mieć trudności z budowaniem wiarygodności wśród klientów.

3 najlepsze programy partnerskie w dropshippingu

 • 1. Oberlo – jest to zdecydownie popularny program partnerski w dropshippingu. Oberlo oferuje szeroki wybór produktów, a także narzędzia do automatyzacji procesu sprzedaży.
 • 2. Printful – jest to program partnerski, który oferuje drukowanie produktów na życzenie. Printful oferuje szeroki wybór produktów, w tym odzież, akcesoria i gadżety.
 • 3. AliExpress – wysoce popularny program partnerski w dropshippingup. AliExpress oferuje szeroki wybór produktów, a także narzędzia do automatyzacji procesu sprzedaży.

Reklamy Google Adsense

Zarabianie na reklamach Google Adsense jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Jest to program reklamowy, który pozwala właścicielom stron internetowych na umieszczanie reklam Google na swoich witrynach i zarabianie pieniędzy za każde kliknięcie w reklamę.

Aby móc umieszczać reklamy Google Adsense na swojej stronie internetowej, musisz posiadać konto Google Adsense. Możesz je założyć za darmo na stronie Google Adsense. Po założeniu konta będziesz mógł wybrać rodzaj reklam, które chcesz umieścić na swojej stronie internetowej. Możesz wybrać spośród reklam tekstowych, graficznych, wideo i innych.

Reklamy Google Adsense można umieszczać na stronach internetowych, blogach, forach dyskusyjnych, witrynach społecznościowych i innych witrynach internetowych.

Ile można zarobić na reklamach Google Adsense? Zarobki zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj reklam, tematyka strony internetowej, ilość ruchu na stronie internetowej i inne. Jednakże wielu właścicieli stron internetowych zarabia od kilku do kilkudziesięciu dolarów dziennie z reklam Google Adsense.

Założenie bloga

Prowadzenie bloga może być doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy. Możliwości zarabiania są różne, od wyświetlania reklam, po sprzedaż produktów i usług. Prowadząc bloga można zrobić od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych miesięcznie! Korzyści z prowadzenia bloga to możliwość wyrażania swoich opinii, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także budowania własnej marki. Wymaga poświecenia czasu, ale co możesz stracić?

Prowadzenie bloga on-line

Platformy, na których można bezpłatnie założyć bloga

1. WordPress.com – platforma oferująca darmowe i płatne motywy, wtyczki i narzędzia do tworzenia bloga.

2. Blogger – platforma oferująca darmowe szablony i narzędzia do tworzenia bloga.

3. Tumblr – platforma społecznościowa, która umożliwia tworzenie blogów i udostępnianie ich innym użytkownikom.

Stwórz i sprzedaj kurs online

Sprzedaż własnych kursów i produktów online jest obecnie jednym z najbardziej popularnych sposobów zarabiania pieniędzy. Jest to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy, ponieważ można to robić z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie. Możesz tworzyć i sprzedawać własne produkty, takie jak kursy, e-booki, filmy, aplikacje, oprogramowanie, szkolenia, usługi i wiele innych. Możesz również wykorzystać platformy do sprzedaży produktów, takie jak Amazon, eBay, Etsy i inne.

Korzyści związane z taką sprzedażą są ogromne.

 • Możesz zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu.
 • Masz możliwość tworzyć produkty, które są dostosowane do potrzeb Twoich klientów.
 • Możesz zarabiać pieniądze z dowolnego miejsca na świecie.
 • Tworzysz produkty, które są dostosowane do Twoich potrzeb i celów.
 • Po piąte możesz tworzyć produkty, które są dostosowane do Twoich umiejętności i wiedzy.

Sprzedaż kursu on-line

Sprzedaż własnych kursów i produktów online jest doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy. Możesz tworzyć produkty, które są dostosowane do potrzeb Twoich klientów, a także zarabiać pieniądze z dowolnego miejsca na świecie. Jest to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy i rozwijanie swojej działalności.

 • 1. Kurs „Jak stworzyć kurs” od Udemy
  Ten kurs oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia profesjonalnego kursu online. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć treści, jak wykorzystać narzędzia do tworzenia kursów, jak zarządzać procesem tworzenia kursu i jak wykorzystać techniki marketingowe, aby zwiększyć zasięg kursu.
 • 2. Kurs „Jak stworzyć kurs” od Coursera
  Ten kurs oferuje szczegółowe wytyczne dotyczące tworzenia kursów online. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć treści, jak wykorzystać narzędzia do tworzenia kursów, jak zarządzać procesem tworzenia kursu i jak wykorzystać techniki marketingowe, aby zwiększyć zasięg kursu.
 • 3. Kurs „Jak stworzyć kurs” od Lynda.com
  Ten kurs oferuje szczegółowe wytyczne dotyczące tworzenia kursów online. Uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć treści, jak wykorzystać narzędzia do tworzenia kursów, jak zarządzać procesem tworzenia kursu i jak wykorzystać techniki marketingowe, aby zwiększyć zasięg kursu.

Sprzedaż używanych towarów

Sprzedawanie używanych towarów może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy. Można zarobić naprawdę dużo, jeśli wiesz, jak to robić. Sprzedawanie używanych towarów wymaga jednak czasu i wysiłku. Musisz wiedzieć, jak wycenić swoje towary, jak je opisać i jak je sprzedać. Musisz też wiedzieć, jak zarządzać swoim biznesem i jak zarządzać swoimi finansami. Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, sprzedawanie używanych towarów może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Sprzedaż używanych produktów

Ile można zarobić na sprzedaży używanych produktów zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj produktu, jego stan, cena rynkowa, a także od tego, jak dobrze zostanie on wystawiony do sprzedaży. W niektórych przypadkach można zarobić nawet kilkaset złotych, w innych zaś zarobić zaledwie kilka złotych.

Pisanie recenzje on-line

Jeśli lubisz pisać, jest to Twoją pasją i posiadasz umiejętności redagowania tekstów – zacznij pisać recenzję! Zarobki za pisanie recenzji on-line mogą się znacznie różnić w zależności od wielu czynników, takich jak doświadczenie, czas poświęcony na pisanie recenzji, ilość recenzji napisanych i wielkość firmy, dla której piszesz. Przyjmuje się, że za jedną recenzję można zarobić od 10 do 50 dolarów. Jednakże, jeśli jesteś doświadczonym recenzentem, możesz zarobić nawet do 100 dolarów za jedną recenzję. Pisanie tekstów jest świetną możliwością na dodatkowe pieniądze, jak i pracy na pełen etat.

Jak zarabiać 10 tysięcy miesięcznie?

Od tego pytania wszystko się zaczyna – zarabianie pieniędzy. Żeby zacząć więcej zarabiać, trzeba najpierw znaleźć na to sposób. Ale nie tylko!

Ważne jest przede wszystkim to, aby przełamać strach, związany z wyższymi zarobkami. Trzeba odrzucić od siebie myśli typu: „nie dam rady”, „nie wiem, jak się za to zabrać”. Nie ważne czy prowadzisz sklep internetowy, czy sprzedajesz watę cukrową. Istnieje wiele sposobów na sukces. Jeśli chcesz mieć wysokie zarobki, musisz myśleć jak ludzie biznesu, którzy takie kwoty zarabiają. 

Kiedy już zmienisz swoje nastawienie i powiesz w końcu na głos: „jestem gotów na zmiany i mogę zarobić więcej”, czas na szukanie sposobów do osiągnięcia wymarzonej pensji! 

Prawo jest branżą, w której możesz zarabiać 10 tysięcy miesięcznie. Mnóstwo kandydatów, dobre zarobki.

Kiedy już zmienisz swoje nastawienie i powiesz w końcu na głos: „jestem gotów na zmiany i mogę zarobić więcej”, czas na szukanie sposobów do osiągnięcia wymarzonej pensji i aby zarobić pieniądze! 

Zarabiaj 10 tysięcy miesięcznie w niepopularnych, a opłacalnych branżach. Pracuj w e-commerce, digital marketingu czy jako kierownik budowy lub projektu.

Jak zarobić więcej – 10 najlepszych pomysłów 

Czasy, w których o zarobkach rzędu kilkunastu tys. złotych mogli marzyć jedynie pracownicy kilku wybranych zawodów, dawno się skończyły. Na rynku powstało i dalej powstaje wiele nowych branż, w których takie a nawet i lepsze zarobki również są osiągalne. Nie musisz żyć z płacy minimalnej, zacznij działać!

Jakie to zawody? 

1) Programista

Na chwilę obecną to jeden z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych zawodów na rynku. Jeśli posiadasz umiejętności związane np. z programowaniem i interesuje Cię świat IT, to możesz być pewien zarobków z rzędu 10 tys. A nawet więcej! 

2) Biuro nieruchomości 

Zrezygnowałeś z pracy i myślisz o własnym biznesie? Zainwestuj w nieruchomości! Biuro nieruchomości zarabia naprawdę spore sumy i jest obecnie świetnie prosperującym biznesem na rynku. Chętnych na wynajem, kupno lub sprzedaż nieruchomości nie brakuje!

Dlatego jeśli jesteś gotów podjąć się wysokiej inwestycji i wziąć kredyt na rozwój biznesu, nie wahaj się ani chwili!

3) Własna działalność w internecie 

Słowo INFLUENCER na pewno jest Ci dobrze znane. Trudno, żeby nie było. W czasach, gdzie Internet stał się naszym drugim życiem, dał nam możliwość rozwoju i stworzył kolejne miejsce na założenie biznesu, trudno byłoby nie skorzystać z tego, co oferuje nam sieć.

Dlatego, jeśli odznaczasz się ciekawą osobowością i umiejętnościami pisania (osławione „lekkie pióro”), stwórz profesjonalnego bloga, konto na Instagramie czy TikToku! Wiele firm chętnie współpracuje z obecnymi influencerami, gdyż jest to dla nich ciekawy sposób na promocję swoich usług lub produktów. Reklama – to słowo klucz. Dla firm to nie tylko dofinansowanie artysty, ale przede wszystkim inwestycja.

Ponadto, eksploruj możliwości w obszarze marketingu i freelansingu. Jeśli masz umiejętności związane z marketingiem, oferuj swoje usługi firmom, które szukają pomocy w budowaniu swojej marki online. Również jako freelancer, możesz angażować się w różnorodne projekty, zaczynając od pisania artykułów, projektowania grafiki po zarządzanie kampaniami reklamowymi. Wirtualny świat otwiera przed Tobą szerokie pole do działania – wykorzystaj je kreatywnie i zarabiaj na tym, co kochasz robić!

4) Tłumacz 

Jeśli biegle posługujesz się językiem obcym, zarabiaj na tłumaczeniu treści artykułów czy dokumentów. Zarówno wielkie korporacje jak i osoby prywatne chętnie korzystają z tego typu usług, przez co na rynku z całą pewnością znajdzie się wiele ofert dla Ciebie! Jest to czasochłonne zajęcie, ale lepsze niż niskie zarobki!

Jest to raczej praca na zlecenia, jednak nie oznacza to, że dochody są niskie. Często jest to zysk między 50 a 150 zł za stronę, w zależności od specyfiki danego tekstu. Możesz więc liczyć na spory dodatek do aktualnej pensji!

5) Korepetycje 

Jeśli możesz pochwalić się kompleksową wiedzą w danej dziedzinie (np. w matematyce, języku angielskim, chemii czy nawet grze na gitarze), zacznij pracować jako korepetytor. Zarówno uczniowie, jak i studenci chętnie korzystają z tego typu pomocy, dlatego klientów na pewno nie będzie brakować! A przychód to nawet 100 zł za godzinę!

6) Fotografia

Zawód fotografa coraz bardziej zyskuje na popularności. Ludzie chętniej uwieczniają chwile na papierze, przez co fotografowie są bardzo rozchwytywani. 

Dlatego jeśli twoją pasją jest fotografia, a obróbka zdjęć w programie w Photoshop nie jest Ci obca, zostań fotografem. Weselna sesja zdjęciowa to możliwość zarobienia nawet 5 tys. złotych! 

7) Inwestowanie na giełdzie 

Jest to coraz bardziej popularny sposób na zarobek. Jeśli ciekawi Cię giełda, zacznij inwestować! 

Pamiętaj jednak, że aby inwestycje na giełdzie były udane, musisz spędzić sporo czasu na pozyskiwaniu danych i używaniu ich w praktyce . Oznacza to konieczność śledzenia statystyk na giełdzie i opracowywania odpowiednich strategii. 

8) Kryptowaluty 

Ten sposób zarobku przypomina trochę inwestycje na giełdzie i wiąże się z dość sporym ryzykiem. 

Bez wkładu będącego inwestycją na start nie masz coś startować. Jeśli jednak masz smykałkę do hazardu, potrafisz zapanować nad stresem i znasz się na rynku kryptowalut takich jak: Bitcoin, Etherum czy Decentraland, warto zaryzykować! 

9) Copywriter 

W świecie, w którym coraz więcej biznesów przenosi się do internetu, wzrasta zapotrzebowanie na copywriterów i oferowane przez nich usługi. Dlatego, jeśli masz łatwość pisania artykułów i tekstów na każdy temat oraz głowę pełną pomysłów to praca dla Ciebie! Dobry copywriter za jedno zlecenie może zarobić od kilkuset złotych nawet do 2 tys. złotych! Świetny sposób na dodatkowe pieniądze w połączeniu z pracą na etacie.

10) Własny sklep internetowy 

Założenie e-sklepu to świetny sposób na biznes z niskim wkładem początkowym. Sklep internetowy daje dostęp do milionów klientów, dzięki czemu twoje produkty w szybki i łatwy sposób mogą zostać sprzedane. Dropshipping a może produkty hand-made? To, co masz zamiar sprzedawać zależy od Ciebie!

Zarobki 10 tys. złotych miesięcznie w Polsce? To możliwe!

Jak zarabiać 10 tys. miesięcznie? Już wiesz, jak znaleźć sobie idealną pracę?

Jak widzisz, pomysłów na wyższy zarobek jest wiele! Niektóre z powyższych przykładów mogą stanowić formę pracy dodatkowej, a inne, same w sobie być wysokodochodową pracą. 

Szukając pomysłu, aby zarobić 10 tysięcy szybko – kieruj się przede wszystkim swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami. Np. jeśli umiejętnie potrafisz poruszać się w świecie IT zostań programistą!  Interesujesz się kryptowalutami i giełdą? Zacznij inwestować! A może świetnie idzie ci pisanie tekstów? Praca influencera i copywritera czeka!  Najważniejsze jest jednak, aby znaleźć taką pracę, która poza pieniędzmi, przyniesie Ci satysfakcję. 

Dlatego nie bój się próbować i posłuchaj rad ekspertów! W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!