Które narzędzia do zarządzania zespołem on-line wybrać, aby ułatwić mu pracę?

Zarządzanie zespołem online wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście na ratunek przychodzą zaawansowane rozwiązania technologiczne. Pomagają one rozdzielać zadania pomiędzy pracownikami, co przyczynia się do uporządkowania istniejącego w firmie chaosu.

Chciałbyś skorzystać z takiego rozwiązania? Specjalnie dla Ciebie wyróżniliśmy pięć najlepszych narzędzi do zarządzania zespołem online. Przedstawione przez nas poniżej aplikacje są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Jesteś ciekaw naszej listy? Poznaj najlepsze narzędzia do zarządzania zespołem on-line | Ranking 5 najlepszych (naszym zdaniem aplikacji)!

Trello

Trello to zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi do zarządzania zespołem online. Jego największą przewagą jest przejrzysty interfejs. To sprawia, że jest on niezwykle prosty w obsłudze. Jak działa Trello? Na początku tworzysz listy i dodajesz zadania. Następnie do poszczególnych obowiązków przydzielasz konkretne osoby, terminy deadlinów oraz uwzględniasz ewentualne zadania podrzędne. Możesz też na bieżąco komentować postępy zatrudnionych i dodawać pliki. Do podstawowej wersji warto dokupić rozszerzenia. Jest to koszt $10 od osoby. Wtedy możesz działać już bez żadnych ograniczeń.

Trello, narzędzie do organizacji pracy w firmie

Asana

Podstawowa wersja tego narzędzia umożliwia Ci kreowanie projektów, korzystanie z czatu grupowego, dodawanie komentarzy, czy powierzanie obowiązków konkretnym pracownikom. Jest ona dedykowana dla zespołów, które składają się maksymalnie z 15 osób.

narzedzia do organizacji firmy asana

Płatny wariant z kolei pozwala Ci dodatkowo rozplanowywać działania w czasie i zaznaczać  „kamienie milowe”. Jest to możliwe przy zapłacie minimum 13,5€ za osobę. Nie jesteś do końca przekonany, czy potrzebujesz wersję premium? Nie ma problemu. Możesz skorzystać z miesięcznego okresu próbnego.

Timecamp

Jest to aplikacja, za pomocą której możesz na bieżąco monitorować budżet i czas pracy zespołu. Dzięki temu wiesz, czy dany pracownik jest w stanie wywiązać się z powierzonych obowiązków w ustalonym wcześniej terminie. Dodatkowo możesz uwzględnić istotny, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy wykaz urlopów.

timecamp aplikacja do mierzenia czasu projekt

W Timecamp podobnie jak w przypadku pozostałych narzędzi do zarządzania zespołem online masz do wyboru dwie opcje- podstawową lub wzbogaconą o więcej szczegółów płatną wersję.

Bitrix24

To narzędzie pomoże Ci zarządzać zespołem kompleksowo. Umożliwia bowiem korzystanie z czatu, rozmów wideo, CRM, monitorowanie czasu pracy, a nawet tworzenie drzewka porządkującego zadania pracowników. Istnieje darmowa i płatna wersja aplikacji. W przypadku tej drugiej cena zaczyna się od $24 za dwie osoby. Aplikację Bitrix możesz pobrać zarówno na telefon, jak i na komputer. To sprawia, że masz do niej łatwy dostęp.

Heyspace

Ta platforma usprawnia proces zarządzania projektami. Przyczynia się też do lepszego przepływu informacji między członkami zespołu. Dużym atutem Heyspace jest możliwość przekształcenia dialogu w listę obowiązków. Do każdego zadania możesz zamieścić opis, termin deadline oraz pliki. Masz też możliwość na bieżąco komentować postępy pracowników.

heyspace narzedzia do zarządzania zespołem on-line

Możesz korzystać z planu darmowego lub wypróbować wersję premium przez 14-dniowy okres próbny. Jeśli spodoba Ci się funkcjonalność płatnego wariantu Heyspace to musisz liczyć się z opłatą $5 za osobę.

Więc które narzędzia do zarządzania zespołem on-line są najskuteczniejsze?

Powyżej przedstawiliśmy Ci najlepsze narzędzia do zarządzania zespołem on-line. Który z nich jest najskuteczniejszy? Niestety nie odpowiemy Ci na to pytanie. To zależy od potrzeb całej ekipy. Jednego możesz być pewien. Jeśli trafisz już na tę odpowiednią aplikację, to szybko zorientujesz się, że to właśnie ona najlepiej sprosta Waszym wymaganiom.

A Ty jakich narzędzi do zarządzania zespołem online używasz? Koniecznie podziel się z nami Twoją opinią w komentarzu.