Jako przedsiębiorca lub manager na pewno masz określony plan na rozwój swojej kariery. Jest to jedna z cech łączących liderów. Aby go zrealizować, potrzebujesz zdobyć odpowiednią wiedzę i kompetencje. Jedną z niezbędnych na wysokich stanowiskach jest umiejętność tworzenia zespołu i zarządzania nim. Początkowo może to się wydawać prostym zadaniem, jednak kierowanie zespołem w taki sposób, aby zaangażowanie współpracowników było na wysokim poziomie jest trudne. Przynajmniej bez odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcesz być skutecznym liderem w oczach pracowników i osiągać coraz lepsze wyniki, dzięki udanej współpracy, dobrym pomysłem jest wybranie się na szkolenie Kamili Rowińskiej „”.


Link do pełnego opisu szkolenia:

Opinie o szkoleniu „Jak zbudować ZESPÓŁ MARZEŃ”

Oto kilka opinii osób, które uczestniczyły w szkoleniu:

„Zespół Marzeń to jedno ze szkoleń Kamili Rowińskiej, w którym uczestniczyłam. Z każdego jestem bardzo zadowolona. Dla mnie ważna jest nie tylko otrzymana wiedza, ale zadania do wykonania, które mobilizują do działania, gdy pojawi się “słabszy dzień”. Ale najważniejsze jest to, co dostaję oprócz. Zawsze jest tzw. wartość dodana – która sprawia, że staję się jeszcze lepszym człowiekiem i mój biznes jeszcze bardziej się rozwija. Jeśli zastanawiasz się, czy któreś szkolenie jest dla Ciebie, to jestem przekonana, że w sercu już jest odpowiedź TAK, tylko głowa za bardzo analizuje.”

Katarzyna Szulim

Opinia Piotra Skrzypczaka o szkoleniu Zbuduj zespół marzeń Kamilii Rowińskiej

„“Zespół marzeń” – jedno z moich pierwszych szkoleń z Kamilą Rowińska.

To było mocne, wartościowe doświadczenie. A co najważniejsze: od razu przeszłam do praktyki i większość wskazówek zastosowałam w swojej firmie – szkole językowej. Z dumą patrzyłam jak mój zespół z tygodnia na tydzień staje się dojrzalszy, bardziej odpowiedzialny i efektywny. Można to chyba porównać do człowieka, który przechodzi na zdrową dietę i zaczyna ćwiczyć… A ja? Po szkoleniach Kamili zdałam sobie sprawę, że jestem nie tylko poszukiwaczką inspiracji, ale też inspiracją dla innych. Dziękuję”

Justyna Siniło-Kuczyńska

Opinia Weroniki o szkoleniu Zbuduj zespół marzeń Kamilii Rowińskiej

„Pracuję w HRze, znam zasady, których uczy Kamila Rowińska. Ba, nawet sama je tłumaczę swoim partnerom biznesowym. Czemu jednak mnie samej z trudem przychodzi dyscyplina w skutecznym wdrożeniu ich w swoim zespole? Warsztat Zespół Marzeń to porcja inspiracji, sprawdzonych wskazówek, dobrej energii i… pozytywnego kopa wiadomo w co. Bo zespół Twoich marzeń zaczyna się od Ciebie, szefie!”

Emilia Strzelecka

Opinia Agnieszki o szkoleniu Zbuduj zespół marzeń Kamilii Rowińskiej

Co zyskasz dzięki szkoleniu dot. budowania zespołu Kamili Rowińskiej

Zastanawiasz się co możesz zyskać, dzięki uczestnictwie w szkoleniu? Przede wszystkim dowiesz się czego oczekuje Twój zespół i Ty jako lider. Ta wiedza pozwala sprostać wymaganiom, a dzięki temu zyskać zaangażowanych pracowników, którzy chętnie będą wypełniać swoje obowiązki. Zrozumiesz również dlaczego tak często współpracownicy decydują się na odejście z firmy i jakie działania podjąć, aby temu zapobiec. Poznasz cztery niezbędne elementy, które muszą zostać spełnione, aby ludzie chcieli dołączać do zespołu i zostać w nim na dłużej. Otrzymasz również wskazówki, które pozwolą Twojej firmie stać się liderem na rynku, dzięki udanej współpracy z pracownikami.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Udział w dwudniowym szkoleniu Kamili Rowińskiej to koszt 3270 zł w cenie regularnej. Niekiedy można znaleźć obniżki. Wówczas uczestnictwo w szkoleniu to koszt około 2500 zł. Kamila Rowińska na swojej stronie internetowej ma również dostępną opcję rozłożenia płatności na raty. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w obecnej chwili nie dysponują tak dużym budżetem, ale chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Jak można wziąć udział w szkoleniu dot. budowania zespołu marzeń?

Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu, musisz wejść na stronę internetową Kamili – i dokonać zakupu. Do wyboru dostępnych masz wiele opcji płatności, dlatego każdy jest w stanie znaleźć dogodną dla siebie opcję. Po opłaceniu zakupu otrzymujesz maila z podziękowaniem, a następnie z niezbędnymi informacjami dotyczącymi szkolenia, m.in. dowiesz się z nich, gdzie dokładnie będzie się ono odbywać.

Kim jest Kamila Rowińska i dlaczego warto jej zaufać?

Kamila Rowińska to trenerka, coach oraz autorka wielu książek. Jej firma szkoleniowa z roku na rok coraz bardziej się rozwija i pomaga tysiącom osób. Jej najbardziej znany kurs to „kobieta niezależna”, w którym, jak sama nazwa wskazuje, udowadnia kobietom, że one również mogą sięgnąć po sukces. A dlaczego warto jej zaufać pod względem budowanie zespołu? Powodów jest kilka. Kamila zna od podszewki problemy i wyzwania, z jakimi borykają się ludzie, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i zarządzaniem zespołem. Sama jeszcze niedawno pracując w firmie kosmetycznej z sukcesem współpracowała z 3500 osób. Doskonale wie, jak zbudować idealny zespół i co zrobić, aby pracownicy chętnie angażowali się w swoje zadania. Na szkoleniu można zauważyć, że bije od niej pewność siebie, a w zakresie tworzenia zgranego zespołu nie ma dla niej trudnych pytań.

Kamila Rowińska | życie prywatne

W życiu prywatnym radzi sobie równie świetnie, jak w zawodowym. Na co dzień jest mamą dwójki dzieci i żoną Rafała. Bliscy mówią o niej jako o energicznej, ciepłej, ale bardzo wymagającej kobiecie. To właśnie determinacja i ambicje pozwoliły jej zbudować świetlaną karierę zawodową. Choć jej droga nie była usłana różami, ponieważ w swoim życiu borykała się z wieloma problemami. W dzieciństwie doświadczyła trudnych chwil w Domu Dziecka, a jako dorosła kobieta musiała przejść przez 9 guzów piersi i brak pewności siebie. Mimo to osiągnęła wiele sukcesów, tylko za sprawą swojej siły i determinacji. Do pierwszego miliona nie doszła wspomagając się spadkiem rodziców czy pomocą męża. Jej historia jest niezwykle inspirująca, szczególnie dla przedsiębiorców zaczynających od zera.

Rowińska business coaching

Jeśli nie znasz jej dotychczasowego dorobku, a chcesz się dowiedzieć jakie metody stosuje w swojej pracy, możesz zacząć od artykułów dostępnych na stronie Rowińska business coaching. Albo kupić jedną z jej książek – „Zasługujesz na sukces”, „Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion” oraz „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”. To tylko przedsmak, który pozwoli Ci zrozumieć jak wiele możesz wynieść z jej szkolenia.


Zarezerwuj miejsce na szkoleniu:

Program szkolenia „Jak zbudować zespół marzeń” K. Rowińskiej

Program szkolenia obejmuje wiele aspektów. Każdy uczestnik zdobędzie wiedzę w zakresie budowania zespołu, przeprowadzania rekrutacji, wyznaczania celów i tworzenia kodeksu honorowego. Szkolenie pozwoli Ci zwiększyć pewność siebie w zakresie zarządzania zespołem. Jest to niezwykle istotne, ponieważ tylko taki lider będzie w stanie inspirować swoich członków zespołu.

Kamila pokazuje również ćwiczenia, dzięki którym będziesz w stanie wygłaszać mowy coachingowe, aby zadbać o motywację swoich pracowników. Dba również o to, by wiedza przekazana na szkoleniu została z Tobą na dłużej. Choćby poprzez doskonale opracowany zeszyt ćwiczeń, w którym możesz tworzyć notatki.

Jak dokładnie wygląda program? Kamila Rowińska na szkoleniu porusza takie tematy jak:

 • Podstawy budowania zespołu
 • Tworzenie i wartości swojego zespołu
 • ponoszenie odpowiedzialności za pracę przez pracowników
 • inwestowanie w rozwój pracowników
 • zasady współpracy, które warto wprowadzić
 • skuteczne sposoby motywowania pracowników
 • Exposé Przywódcy – czyli co zrobić, aby ludzie za tobą podążyli
 • Wdrożenie w życie programów szkoleniowych
 • Przeprowadzanie sesji planowania biznesu
 • prowadzenie coachingu
 • Udzielanie informacji zwrotnej

Dzięki poruszeniu wszystkich tych aspektów zdobędziesz wiele wskazówek i uporządkujesz swoją wiedzę w zakresie zarządzania zespołem. Zobaczysz, jak wiele masz możliwości do pracy ze swoimi współpracownikami. To z kolei sprawi, że łatwiej będzie Ci osiągnąć sukces w swojej branży.


Agenda szkolenia

DZIEŃ 1

9:00 – 09:55    Rejestracja

10:00 – 11:30   Szkolenie

11:30 – 12:00   Przerwa kawowa 

12:00 – 13:30   Szkolenie

13:30 – 14:30   Przerwa obiadowa

14:30 – 16:00   Szkolenie

16:00 – 16:20   Przerwa kawowa

16:20 – 18:00-19:00  Szkolenie

DZIEŃ 2

8:30 – 10:00  Trening sportowy na sali z trenerem personalnym

10:30 – 11:30  Szkolenie

11:30 – 12:00 Przerwa kawowa

12:00 – 13:30  Szkolenie

13:30 – 14:30   Przerwa obiadowa

14:30 – 16:00   Szkolenie

16:00 – 16:20    Przerwa kawowa

16:20 – 18:00-19:00  Szkolenie

Podawane w agendzie godziny przerw mają charakter orientacyjny i mogą ulec przesunięciu.

” – w jakich miastach?

Kamila prowadzi szkolenie o budowaniu zespołu głównie w Warszawie. Niekiedy można znaleźć ją w innych lokalizacjach. Najlepiej sprawdzać na bieżąco jej stronę internetową, ponieważ tam wszystko jest aktualizowane na bieżąco. Nagranie z konferencji można również kupić online i przebrnąć przez nie w swoim domowym zaciszu. Jedynym minusem takiego rozwiązania jest to, że nie masz możliwości dyskutowania z innymi uczestnikami i cennej interakcji z Kamilą.

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

W cenie jest uwzględnione dwudniowe szkolenie z zakresu tworzenia dobrego zespołu. Zdobędziesz na nim wiedzę teoretyczną oraz możliwość przetestowania jej w praktyce. Poza tym koszt szkolenia zawiera zeszyt ćwiczeń, napoje podczas przerw, lunche oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Pozwoli to nie powielać błędów innych oraz wpaść na nowe pomysły motywowania pracowników. Co ciekawe, w cenie otrzymujesz również certyfikat, ale aby go zdobyć musisz odrobić zadanie domowe i przesłać je do weryfikacji. Dopiero gdy zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaniesz możliwość odebrania go.

Kamila Rowińska - szkolenie "Zbuduj zespół marzeń"

Jak to szkolenie może wpłynąć na pracę zespołu ?

Kamila Rowińska przedstawi Ci najważniejsze elementy, które sprawiają, że ludzie dołączają do zespołu i nie chcą z niego odchodzić. Gdy wdrożysz je w życie stworzysz ze swoimi współpracownikami zgrany team, który będzie rozwijał swoje zdolności. Tym samym zaczniecie osiągać w biznesie więcej niż dotychczas. Dzięki uczestnictwie w szkoleniu z łatwością stworzysz środowisko pracy, w którym Twoi pracownicy będą lojalni i zaangażowani. Możesz się spodziewać, że swoje obowiązki będą wykonywać z entuzjazmem oraz będą podejmować wysiłki, aby przyczynić się do rozwoju firmy. Tak naprawdę, decydując się na uczestnictwo w szkoleniu nie zyskasz tylko Ty, czy Twój manager, a cały zespół.

Czy warto wysłać na szkolenie członków zespołu?

Na szkolenie z zakresu budowania zespołu marzeń warto wysłać lidera. Umiejętności, które można zdobyć przydadzą się każdej osobie, która na co dzień zajmuje się zarządzaniem zespołem. Jeśli w Twojej firmie, Ty jako szef rozdysponowujesz zadania, znajdź czas i udaj się na szkolenie. Natomiast jeśli zatrudniasz managera lub dyrektora i widzisz, że nie wykorzystuje potencjału pracowników, wyślij go na szkolenie i pozwól mu poprawić swoje kompetencje. Dzięki temu możesz wiele zyskać. Przede wszystkim dużo lepiej uporządkowaną wiedzę, która sprawia, że poszerzają się Twoje możliwości w zakresie utrzymania motywacji u pracowników.

Czy szkolenie pomoże również zbudować zespół online?

Szkolenie na pewno wniesie sporą wartość w działania Twojej firmy, nawet jeśli pracujesz wyłącznie zdalnie. Jednak nie jest ono dedykowane pod taki rodzaj działalności. Należy wziąć to pod uwagę decydując się na uczestnictwo, ponieważ cena kursu nie jest niska, więc wydając taką ilość pieniędzy mamy spore oczekiwania. Rozwiązaniem dla przedsiębiorców budujących swoją firmę zdalnie jest kurs „zbuduj skuteczny zespół online”. Jest on dostępny wyłącznie przez internet, a nie w formie konferencji na żywo. Jeśli chcesz dokonać zakupu tego szkolenia wystarczy, że wejdziesz na stronę Kamili i opłacisz zamówienie. Dostęp do nagrania zostanie Ci udzielony niemal natychmiast. 


Sprawdź dostępność w Twoim mieście i zbuduj ZESPÓŁ MARZEŃ z Kamilą Rowińską!