WordPress to niezaprzeczalnie najpopularniejszym systemem zarządzania stroną WWW i kreowania treści na niej. Jednym z motywów WordpPress jest motyw Divi. Jest on prosty w obsłudze i obszerniejszy niż inne kreatory stron internetowych. Zawiera on w sobie mnóstwo przydatnych szablonów, które dają możliwość zwiększenia potencjału witryny i zapewniają narzędzia potrzebne do nadania jej cech unikatowości i niepowtarzalności.

Motyw Divi – czym jest?

motyw divi

Divi to nic innego jak motyw, kreator stron internetowych, choć lepiej powiedzieć – rozbudowany framework – do tworzenia stron opartych na WordPress. Jest on uważany za najpopularniejszy motyw WordPress, a jego popularność na rynku wciąż wzrasta. Firmą odpowiedzialną za stworzenie i wydanie Divi jest Elegant Themes – spółka ciesząca się ogromnym uznaniem na rynku IT.

Divi jest szablonem, który możesz zainstalować w WordPress. Zakup motywu Divi musi odbyć się poprzez oficjalną stronę Elegant Themes – nie znajdziesz go w bibliotece WordPress. To płatny szablon, ale możesz skorzystać z wersji próbnej przez 30 dni.

Jakie funkcje, profity i ułatwienia oferuje kreator Divi?

Kreator stron www i motywów Divi cieszy się ogromnym uznaniem użytkowników, gdyż oferuje szereg funkcji i ułatwień. Dlaczego warto wybrać właśnie Divi?

Licencja

Po pierwsze licencja, za którą płaci użytkownik nie ma limitu. Płacisz, kupujesz i już możesz wykorzystać motyw Divi na dowolnej liczbie stron.

Wielość dostępnych szablonów

Divi oferuje do Twojej dyspozycji mnóstwo szablonów do wykorzystania. Co najlepsze – każdego tygodnia w bibliotece pojawiają się dwa nowe szablony.

Zmiana strony „na żywo”

Świetny edytor wizualny, zmieniasz stronę CMS WordPress „na żywo”, w czasie rzeczywistym!

Wielość możliwości rozbudowywania i personalizowania strony internetowej

divi wordpress

Divi oferuje ponad 46 wbudowanych modułów. Jak przyciski, formularze, boxy, slidery, mapy itd.

Motyw Divi wspaniale spisuje się też na smartfonach

Dziś w niektórych branżach nawet 80 procent wejść na strony pochodzi z ruchu mobilnego. Dzięki Divi, tworząc strony, możesz na bieżąco śledzić, jak będą one prezentować się na telefonie. W każdej chwili możesz wyłączyć, zmienić lub dostosować wybrane elementy tak, by pasowały zarówno do dużych ekranów, jak i do tabletów i smartfonów.

Import&Export

Wszystkie elementy możesz dowolnie zapisywać i kopiować pomiędzy stronami! Jeśli więc w swoich projektach posiadasz ulubione motywy lub układy stron – z łatwością możesz skorzystać z nich w innych tworzonych przez Ciebie witrynach.

Motyw Divi –rozbudowana społeczność i pomoc od wydawcy

Wspaniała społeczność, skupiona wokół Divi, gwarantuje Ci, że zawsze uzyskasz pomoc, gdy będziesz tego potrzebował. Forum, pomoc techniczna i wsparcie wydawcy – na to też możesz liczyć kupując motyw Divi builder! Duże wsparcie ze strony dewelopera i społeczności sprawia, że zawsze będziesz wiedział, gdzie szukać pomocy w razie problemu.

Polska wersja językowa

divi builder

Choć Divi wciąż rozwija skrzydła na polskim rynku – to każdy użytkownik z Polski może liczyć na dobrą i sprawdzoną wersję w jego języku.

Intuicyjny interfejs i łatwa obsługa

Z obsługą szablonów Divi Builder z łatwością poradzi sobie każdy – od początkującego projektanta po zawodowego Head Mastera! Kupując Divi, nie musisz od razu mieć rozwiniętej znajomości programowania. Intuicyjność narzędzia Divi pozwoli Ci krok po kroku tworzyć wspaniałe strony internetowe – nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem! Strona internetowa wykonana w Divi niczym nie będzie się różnić od stron budowanych przez doświadczonych projektantów www.

Czym więc jest i jak działa motyw Divi?

Divi to zaawansowane, choć proste w obsłudze, narzędzie, pozwalające tworzyć unikatowe strony WWW. Zalety Divi można mnożyć. Jednak przede wszystkim należy podkreślić, że pozwala on na, i znacznie ułatwia, tworzenie motywów stron i sklepów internetowych o dowolnej tematyce i dla dowolnej branży – moda, fotografia, hotelarstwo czy gastronomia! Wielość dostępnych motywów i rozbudowany kreator wizualny dadzą Ci nieograniczone możliwości. Divi to wszystko, czego potrzebujesz, by z sukcesem zaprojektować każdą stronę WWW. Za pośrednictwem motywu Divi dostosujesz każdą witrynę do wymagań swoich i klienta. A do tego zrobisz to z łatwością. Własna strona internetowa nigdy nie była tak prosta w przygotowaniu!