Czym jest Divi?

Najprościej mówiąc, szablon WordPress Divi to nic innego jak framework do projektowania stron internetowych i kreator motywów witryn WWW. Motyw Divi to najlepsze rozwiązanie do tworzenia witryn opartych na WordPress. Dzięki temu narzędziu nie musisz być wprawionym, doświadczonym programistą, by samodzielnie stworzyć i spersonalizować Twoją witrynę!

Czym jest szablon WordPress Divi? Motyw do stron internetowych.

Divi zostało wprowadzone na rynek w 2013 roku i jest produktem firmy Elegant Themes. Motyw Divi WordPress, odkąd zadebiutował na rynku, przeszedł już szereg wielu skomplikowanych aktualizacji. Produkt jest stale ulepszany, a to czyni go jedną z najpopularniejszych opcji w kategorii uniwersalnych motywów WordPress!

Divi występuje w dwóch formach. Motyw WordPress i wtyczka Divi, oficjalnie znane jako Divi Builder. Za pomocą wtyczki Divi do kreatora WordPress możesz dodać funkcję kreatora stron motywu Divi do dowolnej witryny WordPress, niezależnie od używanego motywu.

Od razu należy zauważyć fakt, że motywu Divi WordPress i wtyczki Divi nie można kupić osobno. Oba są częścią jednego pakietu. To znaczy, że płacisz raz i otrzymujesz dostęp do wszystkich produktów od Elegant Themes, z których możesz korzystać na nieograniczonej liczbie stron internetowych. Daje Ci to wiele możliwości. Zarówno wtedy, gdy jesteś doświadczonym Web Designerem, jak i gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę projektowania stron internetowych.

Motyw WordPress Divi – jakie ma funkcje?

Czym jest motyw WordPress Divi i jakie ma funkcje?

Motyw jest odpowiedni do tworzenia stron WordPress o dowolnym skupieniu i rozmiarze. Dzięki niemu z łatwością stworzysz złożoną, uporządkowaną stronę internetową z wieloma poziomami menu, ale także prostsze rodzaje witryn WordPress. Wielka zaleta Divi to więc to, że dzięki temu narzędziu spokojnie stworzysz proste, jednostronicowe witryny internetowe, jaki te bardzo skomplikowane i wielopoziomowe.

Z pomocą Divi wybierzesz i zainstalujesz na Twojej stronie dowolne eleganckie motywy. Możesz używać Divi: na stronach firmowych, w internetowych sklepach i czasopismach z różnym ukierunkowaniem, na stronach internetowych z każdej branży:

  • fotografia
  • sztuka,
  • pracownie projektowe wszelkiej maści,
  • agencje modowe,

a także firmy gastronomiczne i hotelarskie. A to wciąż nie są wszystkie opcje!

Motyw Divi oferuje wiele funkcji, które są Ci potrzebne do stworzenia strony internetowej. Główna zaleta? Jest bardzo łatwy w użyciu. Pomimo wielu możliwości, początkujący może się w nim bardzo szybko rozeznać. Nie jest to narzędzie przeznaczone tylko dla doświadczonych użytkowników WordPress i Hed Masterów. Menu ustawień jest wspaniale uporządkowane i poprowadzi Cię po kolei przez poszczególne etapy tworzenia strony WWW.

Zawiera również kilka wtyczek WordPress:

  • dla formularzy kontaktowych,
  • galerii zdjęć,
  • suwaków,
  • czy też ustawiania komentarzy.

WordPress Divi – mocne strony narzędzia

Divi builder, tak jak i cały pakiet kreator stron Divi, ma mnóstwo plusów. Świadczy o tym liczba klientów, którzy kupili to narzędzie! Nie bez powodu wszak Divi cieszy się tak wielką popularnością! Jakie są największe zalety Divi?

Łatwa obsługa

Z obsługą szablonów Divi Builder z łatwością poradzi sobie każdy – od nowicjusza po zawodowca! Kupując Divi nie trzeba od razu mieć rozwiniętej znajomości programowania. Intuicyjność narzędzia Divi pozwoli Ci krok po kroku tworzyć wspaniałe strony internetowe – nawet, jeśli dopiero zaczynasz!

Znajdziesz tu motywy WordPress, które pasują do każdego projektu

Divi zawiera mnóstwo motywów, które pomogą Ci w zbudowaniu unikatowej strony, przyciągającej potencjalnych klientów! Niezależnie od tego, jaki motyw jest potrzebny w Twojej witrynie – znajdziesz go z pewnością w Divi Builder. Niezależnie od branży, dla której tworzysz stronę internetową.

Regularne aktualizacje i ulepszenia

Dzięki nim Divi zawsze jest aktualne i wciąż przybywa w tym narzędziu świetnych funkcji, przydatnych w pracy projektanta stron WWW. Firma Elegant Themes to silny gracz na rynku, który wprowadza częste, ważne, aktualizacje i ulepszenia. To gwarancja użyteczności i przydatności narzędzia Divi!

Dobre wsparcie i dokumentacja

Społeczność skupiona wokół Divi gwarantuje Ci, że zawsze otrzymasz pomoc, jeśli będziesz tego potrzebował. Sam wydawca również służy pomocą i rozbudowaną dokumentacją. To wielki plus, który zapewni Ci spokój i opanowanie podczas pracy, niezależnie od sytuacji.

Z Divi możesz korzystać na nieograniczonej liczbie stron internetowych

Z motywu WordPress Divi możesz korzystać na nieograniczonej ilości stron internetowych.

Dlatego właśnie jest to idealne narzędzie pracy dla Web Designerów, którzy na projektowaniu stron chcą oprzeć swoją ścieżkę kariery. Jedno narzędzie pozwoli Ci na nieograniczone tworzenie stron i dobór odpowiednich szablonów! Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoją firmę lub działalność.

WordPress Divi – nasza recenzja 2022

Kreator stron Divi to świetna opcja zarówno dla początkujących projektantów stron internetowych, jak i dla zaawansowanych Web Designerów. Narzędzie to jest nie tylko intuicyjne i proste w obsłudze, ale też wielofunkcyjne i zaawansowane technologicznie. Za pomocą Divi stworzysz stronę internetową dla każdej branży i z łatwością dobierzesz idealny motyw. Narzędzie Divi jest z pewnością godne polecenia i w naszej opinii plasuje się w ścisłej czołówce wtyczek WordPress. Wielość funkcji i nieoceniona pomoc zaangażowanej społeczności sprawiają, że Divi ma już rzeszę oddanych fanów, którzy potwierdzają dobre opinie na temat wtyczki.